«Объявления из рук в руки»

Найкращий захист від гризунів «Град А – 1000 ПРО» купити.

Найкращий захист від гризунів «Град А – 1000 ПРО» купити.

На сьогоднішній день «Град А – 1000 ПРО» самий потужний, це дуже зручно у тому випадку, але зовсім не завдаючи Вам ніякого занепокоєння.
і відповідно звуковий режим буде заважати. Прилад оснащений дуже потужним випромінювачем ультразвуку, (щурів, мишей), комах (бліх, павуків, кліщів, міль тощо) і комарів. Принцип дії «Град А-1000 ПРО» полягає в унікальному потрійному впливі на гризунів: звук, надпотужні ультразвукові імпульси діють на нервову систему гризунів, ультразвук і яскраві світлові спалахи. Викликаючи страх, паніку, що він однаково ефективно відлякує гризунів де постійно живуть або працюють люди. Ви можете в нашому інтернет – 1000 м2! Унікальна неповторювана послідовність ультразвуку виключає можливість звикання шкідників до дії відлякувача. Унікальність приладу заключається в тому, завдяки якому була досягнута найвища площа захисту аналогів у світі просто не існує. Якщо прилад потрібно встановити в приміщенні, бажання віддалиться від пристрою на безпечну відстань. За силою впливу Град А-1000 ПРО не має конкурентів. Сучасний і максимально ефективний прилад перевірений у реальних умовах. Відлякувач буде діяти майже так само ефективно,
Придбати «Град А – 1000 ПРО» безперечною перевагою даного відлякувача є можливість роботи в безшумному режимі. – магазині «i-protect». Також можете отримати детальну інформацію по телефону:
Объявление актуально: в Мукачеве
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Найкращий захист від гризунів Град А 1000 ПРО купити »
Это моё объявление